O firmie - NAST-BUD Łódź

O firmie

Aktualizowano: 2021-01-15 21:54:41

Założona w 2000 roku firma NAST-BUD jest jednym z największych producentów betonu towarowego oraz materiałów budowlanych na łódzkim rynku branżowym. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak również do deweloperów oraz wykonawców dróg. Od momentu rozpoczęcia działalności nieustannie inwestujemy w intensywny rozwój, zarówno w kwestii wyposażenia i produkcji, jak również kwalifikacji pracowników.

Nasza produkcja odbywa się na nowoczesnych węzłach komputerowych z wykorzystaniem innowacyjnej technologii zachowującej wszelkie reżimy produkcyjne:

1. Mobilny węzeł betoniarski z 2018 r. zlokalizowany w miejscowości Gospodarz 83 A firmy SBM EUROMIX 3300 SM o wydajności 145 m3/h. Sterowanie węzła automatyczne w systemie Dorner.

Wytwórnia z możliwością szybkiej zmiany lokalizacji na zlecenie zamawiającego.

2. Nowoczesny węzeł betoniarski z 2016 r. zlokalizowany w miejscowości Gospodarz 83 A firmy ZREMB WB 2250 T o wydajności 90 m3/h. Sterowanie węzła automatyczne w systemie SAUTER.

3. Nowoczesna wytwórnia betoniarska z 2012 r. zlokalizowana w miejscowości Gospodarz 83 A firmy ZREMB WB 3000 T o wydajności 120 m3/h. Sterowanie węzła automatyczne w systemie SAUTER.

Węzeł współpracuje z urządzeniem grzewczym SAUTER/ELEMA gwarantującym prawidłową pracę węzła w temperaturach ujemnych do -15°C.

Nasze wyroby dostarczane są 19 betonomieszarkami samochodowymi potocznie nazywanymi gruszkami o pojemności do 10m3 oraz 2 wywrotkami. Wylewamy je bezpośrednio z gruszki. Lecz wszędzie tam, gdzie ukształtowanie terenu lub sąsiedzkie otoczenie na to nie pozwala, wykorzystujemy pompowanie betonu z możliwością dołączenia rurociągów, o następujących wysięgach:

  • pompy: 24mb (halowa), 36mb, 50mb,
  • gruszkopompki: 24mb, 28mb, 32mb.

Dzięki posiadanemu sprzętowi jesteśmy w stanie zagwarantować produkcję i dostawę betonu na poziomie 300 m3/h. Dysponujemy ponadto własnym agregatem prądotwórczym o mocy znamionowej 400 KW, co pozwala na zabezpieczenie ciągłości dostaw.

Nowoczesny park maszynowy, doświadczeni operatorzy i kierowcy - to wszystko sprawia, że NAST-BUD oferuje usługi oraz produkty na najwyższym poziomie.

Nad jakością produkcji czuwa nasze laboratorium zakładowe wyposażone w prasę wytrzymałościową firmy Matest, za pomocą której badamy próbki naszego betonu oraz bloczki fundamentowe. Również dzięki współpracy z laboratoriami Mc Bauchemie i Mapei tworzącymi i udoskonalającymi receptury, mamy pewność, że nasze wyroby spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jakość naszych wyrobów budowlanych nadzoruje i potwierdza certyfikatem zakładowej kontroli produkcji nr 118/ZKP/16 jednostka certyfikująca Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych w Warszawie.